Na co zwrócić uwagę zanim wybierzesz firmę zajmującą się pozycjonowaniem stron internetowych?

www.mkgroup.pl wszyscy wiedzą, że pozycjonowanie jest bardzo ważną usługą w przypadku osób prowadzących strony internetowe. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy przez Internet starają się reklamować swoje usługi oraz produkty. Miejsc na pierwszej stronie wyszukiwarki jest niewiele, a jeśli na dodatek w twojej branży funkcjonuje sporo firm o podobnej tematyce, to dotarcie do klientów przy pomocy Internetu może być dość trudne. Można jednak temu szybko zaradzić – wystarczy znaleźć dobrą firmę zajmującą się pozycjonowaniem. Czy wiesz na co warto zwrócić uwagę zanim podejmiesz decyzję o skorzystaniu z usług konkretnej agencji SEO?

– Opinie i rekomendacje klientów: choć każde zlecenie jest nieco inne, to liczne pozytywne opinie oraz rekomendacje mogą świadczyć o wysokiej jakości świadczonych usług oraz łatwości i przyjemności współpracy. Możesz nawet podpytać dawnych i obecnych klientów o wybraną agencję.

 

  • – Doświadczenie: bogaty dorobek w kwestii wykonanych zleceń również może wskazywać na natrafienie na dobrą agencję SEO, zwłaszcza jeśli dodatkowo pozycjonowanie zapewniło firmie dobre opinie.
  • – Dowód na sukces: dobra agencja powinna móc się pochwalić przykładami stron, które znalazły się na pierwszej stronie wyszukiwań odnośnie konkretnych fraz i słów kluczowych. Pamiętaj, że frazy ogólne pozycjonuje się znacznie trudniej niż frazy lokalne.
  • – Umowa i dodatkowe usługi: uważaj na firmy, które zapewniają o możliwości ekspresowego pozycjonowania. Dobra agencja SEO zaoferuje ci dłuższą umowę, wycenę opartą na dokładnej analizie wyników wyszukiwania oraz popularności określonych słów i fraz kluczowych, a także monitoring wyników oraz ogólną pomoc w razie wątpliwości. Znalezienie się w TOP10 wyszukiwań wymaga nieco czasu

Przy wyborze agencji SEO niekoniecznie warto kierować się najniższą ceną i najkrótszym czasem wykonania usługi. Niewłaściwe pozycjonowanie może wyrządzić twojej stronie internetowej więcej szkody niż pożytku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *